| bbykka a întrebat:

Sa zicem ca timp de o saptamana merg zilnic 2 ore cu bicicleta si mananc numai fructe, plus abdomene. Cat as putea slabi?

Răspuns Câştigător
| IacobDemy2000 a răspuns:

Daca te vei tine serios de treaba asta ai putea ajunge si sa scapi de 4 kg pe saptamana acum. Funditaaaa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru IacobDemy2000):

De ce "fundita"? esti un gay sau o femeie frustrata de te intereseaza asa ceva?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E unul din cele mai stupide metode de a slabi si cel mai probabil o sa faci gastrita din cauza fermentatiei fructelor + risti sa te ingrasi la loc foarte rapid dupa.

Termina cu aberatii de copii mici, slabeste ca lumea invatand sa mananci

| hibrid112 a răspuns:

Daca vrei sa-ti dai metabolismu peste cap mananca numai fructehee hee abdomenele nu te ajuta la slabit... incerka sa ai o alimentatie normala.Mai redusa in carbohidrati dar restul nutrientilor sunt ok.Fa cardio daca vrei sa slabestihappy

| WhiteFoxxy a răspuns:

Conteaza ce regim alimentar ai avut inainte si cat de activ ai fost. Daca ai avut un stil de viata normal, poti slabi cam 400-500g/zi, dar daca ai fost sedentar si ai mancat nesanatos poti sa slabesti chiar mai mult, poate 600g/ziwinking