| addelinaa a întrebat:

Urgent! Astept cat mai multe rapunsurihappy. Cat pot slabi in 40 de zile cu aceasta dieta:Sa mananc numai fructe si legume, doar vinerea piept de pui la gratar, zilnic 3 km de mers cu bicicleta, 100 de abdomene, 50 de genofleziuni? Eu am 60 de kg si as vrea sa ajung pe la 50-52 maxim.Se poate? Multumesc, dau funfita:*

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fi serioasa, vrei sa ajungi la spital? Cu sportul este ok, ba ar trebui sa sporesti, sa mergi 40 km/zi cu bicicleta sau 5-10 km pe jos, fa 5-10 serii de cate 15-20 genoflexiuni, abdomene, flotari, spate, bicepsi, alterneaza seriile, apoi alearga 50-100 m. Pe masura ce-ti formezi muschii creste cu 2-3 la serii, 20-30 m la alergare la fiecare 5-10 zile. Referitor la alimentatie, trebuie sa ai o alimentatie completa, paine neagra, legume, fructe, seminte, nuci, carne de pui sau de peste, lactate slabe. Evita grasimile, zaharul, prajelile si condimentele in exces. 40% cel putin sa fie formata din alimente netratate termic - legume, fructe, seminte.

| Maria46854213 a răspuns:

Normal ca se poate...mai ales daca faci atata sport zilnic in cele 40 de zile poti slabi pana si 10 kghappysucces cu dietakiss

| mon@29 a răspuns:

E bine asa cum esti si eu am fost in situatia ta si nu stiam de ce ametesc pe strada.am fost la medic si mi-a zis sa las dieta deoparte daca nu vreau sa ajung la spital...ai grija ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme online DVD RIP, streaming foarte bun, va asteptam pe http://doarfilmeonline.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu sa stii.eu vara trecuta am slabit 15 kg fara un regim asa strict.incearca sa mananci echilibrat(mai orice nu numai fructe) dar in cantitati mai mici.si partea cu sportu e buna, dar sa nu iei pastile de slabit straight face. nu uita nu manca numai fructe si legume (oricum nu poti, organismu nu e invatat)oricum daca faci asta te vei imbolnavi, poti sa manaci pui fript mai des... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu sa stii.eu vara trecuta am slabit 15 kg fara un regim asa strict.incearca sa mananci echilibrat(mai orice nu numai fructe) dar in cantitati mai mici.si partea cu sportu e buna,dar sa nu iei pastile de slabit straight face.nu uita nu manca numai fructe si legume (oricum nu poti,organismu nu e invatat)oricum daca faci asta te vei imbolnavi,poti sa manaci pui fript mai des... laughing

| Myrcea22 a răspuns:

Dieta nu!
Alearga 8-10 km pe fiecare seara
60 abdomene 40 genoflexiuni flotari 2 serii de cate 10.Mananca des si putin! NU in exces!