| raluk_1921 a întrebat:

Urmeaza sa fac 17 ani si vreau sa sarbatoresc acasa, cu cativa prieteni. M-am gandit sa le dau un fel de misiune fiecaruia, ca sa fie mai interesant, dar nu am idee. Aveti idei de jocuri, activitati sau misiuni interesante?
*specific ca e vorba de o gasca de nebuni big grin

2 răspunsuri:
| alexarabu32 a răspuns:

Puteti sa va faceti manga si pe urma va asigur ca va veti distra si fara joculete.

| pisilove15 a răspuns:

Poti sa ascunzi câteva lucruri si sa le dai câteva indicii unde le gasesc. Apoi care găsește mai multe primește un premiu. Eu in locul tau as pune muzica dar tu fa cum vrei.