| Ema96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cateva idei. Urmeaza ziua mea si ma gandeam sa o sarbatoresc acasa cu prietenii dar nu stiu ce jocuri am putea sa jucam. Vreo idee? Multumesc anticipat! happy Scuze de categorie!

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna ati pute sa va jucati Monopoly.

| Ligia12345 a răspuns:

Pai in primul rand adevar si provocare, jocul cu pupat stati tito in cerc si invartiti o stocla si va trebui sa va pupati intre voi. apoi bolt un joc in care trebuie sa bei daca gresesti numaratoarea cauta pe net pentru ca e interesant jocu. si tot felul de jocuri k biletele facute de u cu provocari

| avng71410 a răspuns:

Adevar si provocare, macao, monopoly, kems, popa prostu sau fantanica happy mie mi se pare cel mai distractiv la o petrecere acasa la cineva sa pui muzica si sa dansati sau sa vorbiti intre voi.