| Sarucka a întrebat:

Va rog urgent daca se poate! Se poate sa imi recuperez cumva aprox 2000 de numere de telefon daca nu stiu eu cum so sters din tel! da fara sa le iau de la cineva!

VA ROOG ca is disperatacrying

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Depinde unde erau salvate. Daca erau salvate in memoria telefonului si le-ai sters nu cred ca se mai poate face nimic, daca erau in cartela se pot recupera (dar e un numar limitat - vreo 200 in cazul cartelelor sim). Mai ai o sansa, sa fi dat sa fie afisate doar cele din cartela/telefon si sa nu iti fi dat seama.