| Sindiiii a întrebat:

Voi ce credeti? Slenderman exista sau nu? Am vazut pe youtube niste filmulete in care apare si el.

24 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Slender man exista, l-am vazut in urma cu o saptamana pe camp se ascundea dupa o oaie am fugit si am plecat din satul ala, dupa aia l-am vazut la piata,
si-a cerut scuze ca m-a speriat, imi zicea ca vrea sa fure o oaie sa-si faca un plover...sigur ca nu exista decat in joc sa in filme e o legenda urbana

| Weider a răspuns:

Da, exista, l-am vazut la magazinul Bershka, in acel moment se uita la niste tricouri cu forma de V la piept.

| OhGodWhy a răspuns:

Dapai normal ca exista mah cauta-l sub pat!

| e7d7n7 a răspuns:

Câţi 8 ani ai?

| Sindiiii explică (pentru e7d7n7):

Pot sa am si 100, mda asta nu te intereseazawinking raspunde, daca mu, nu te mai baga in seama laughing)

| Rauldenis a răspuns (pentru e7d7n7):

Nu va mai bateti joc de el! Doar pentru ca e curios nu inseamna ca e un copil! Plus ca asta nu e poveste de copii mici si imaturi ca voi!

Răspuns utilizator avertizat
| Killeramaster a răspuns:

Nu există măi, Dumnezeule. laughing

| JustMe34 a răspuns:

Da.L-am vazut azi in mall.Mi-a facut cu mana.Mi-a tresarit inima de bucurie.Si-a cumparat niste pijamale cu ursuleti si o punga de biscuiti.L-am rugat sa-mi dea si mie unu si ghici ce? Mi-a dat 2. happy Sunt asa fericita. Sa pasti fericit, la cat mai multa iarba, daca minte n-ai! laughing

| Alin_Mihai_1998 a răspuns (pentru JustMe34):

laughing
Sa pasti si tu fericit/a. tongue big grin

| JustMe34 a răspuns (pentru Alin_Mihai_1998):

Nunu...eu o sa am sarbatori pascale fericite. big grin happy

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Din pacate nu.crying

| VictorMihail1990 a răspuns:

Spuneti Voi asa...el chiar exista! Ziceti asa pana o sa il vedeti.o sa va cacati pe voi si o sa-mi dati dreptate! El chiar exista

| Ancutza12 a răspuns:

Nu exista. Este doar un joc. laughing

| viorezu a răspuns:

Exista l-am omorat si i-am luat locu

| darius1123 a răspuns:

Binenteles ca nu! Exista numa in jocuri sau poate si in filme.

| Stefan_Nistor_1979 a răspuns:

Fi serios un render si pu-pau cu photoshop apare slenderwinking

| Alin_Mihai_1998 a răspuns:

Serios? Normal ca nu laughing Daca ai 8-9 ani normal ca exista, daca ai peste 15 ani, nu exista laughing
Sa pasti fericit/a. happy

| Gabyfrumy a răspuns:

Dragul meu, stai linistit ca nu exista... mie mi-a fost frica de el, dar mi-am dat seama ca e totul in capul meu, daca vrei sa nu iti mai fie frica evita convorbirile despre fantome si chestii! Bafta!

| EdUaRdEs2002 a răspuns:

Copiilor exista se gaseseste la o padure pe nume slender who sau asa ceva!

P.S:Voi ce credeti ca toti s-au jucat slender man?

P.S:Voi ce credeti ca toti sau jucat slender man?

| Ex_Al_2002_vPiP a răspuns:

Normal ca slenderman exista in anul 1990 intr-o padure in america era o padure bantuita legenda este asa : slenderman era un baiat de 9 ani si avea o sora o mama si un tata si un hot cand a venit in casa la ei a scos cutitul si a injunghiat parintii si sora doar copulul care e acum slender man era in viata acum copilul care este slender man e acum in america intr-o padure si daca zici slender man nu exista 10X o sa apara si o sa te stranguleze in somn si mai este si slenderina care e sora lu copilul de care am zis ca e slender man.

| CM_Alex_2000 a răspuns:

Nu exista! E doar in mintea tawinking Keep Calm happy

| Tabara_Florin_1989 a răspuns:

Slenderman exista la-am vazut la mall acum o saptamana