| George1176 a întrebat:

Voi crede'ti in asa'zisa "duba neagra sau ambulanta fantoma" ca parintii mei DA si ma enerveaza:@:@:@:@

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu nu e adevarat. sunt povesti inventate.

http://stirileprotv.ro/......e-jar.html

arata-le asta. :)

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Mai,sa stii ca la inceput am crezut dar s-a dovedit ca e o alta poveste SF pentru speriat copii si batrani.
Nu stiu ce sa zic, daca parintii tai cred in asta nu ai cum tu...ca si copil sa le schimbi parerea.Totusi copii se fura de cand e lumea si pamantul, nu neaparat cu duba neagra sau ambulanta fantoma.Aceasta stire doar a alarmat parintii si le-a dat o lectie ca sa aiba grija mai mare de copiii lor.Numai bine!

| Hachiko_3659 a răspuns:

Eu sincer NU cred. A dat la tv ca de fapt totul a pornit de la niste "mailuri" pe care multi le-au redirectionat si asa a aflat toata lumea dintr-o data ca se rapesc copiii de dube negre sau alte masini, dar fara nici o dovada reala, sau ceva inregistrat la politie.O sa ajungem sa fugim de ambulante si sa dam in cap oamenilor care ies din masini negre straight face. Ma mir ca pana si adultii au ajuns sa creada.

| dany_6394 a răspuns:

Nu