| eusebiu27 a întrebat:

Care e faza cu ambulanta aia neagra e adeavarata sau?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Normal ca e. Am lucrat acolo cativa ani si sunt oameni seriosi acolo, iti dau profitul care trebuie pe cap de copil rapit fara organe. Recomand!

| AFR81 a răspuns:

A aparut acum aproximativ 10 ani o vorba cum ca exista o ambulanta neagra si/sau cu numere straine care rapeste copii, pe care ii omoara pentru a le vinde organele. Aveam si eu, pe atunci, in jur de 10 ani, deci, copil fiind, m-am speriat destul de tare. Acum cativa ani a reaparut povestea pentru ca, in prezent, s-o vad discutata din nou in mass-media. Lumea este, de obicei, captivata de asemenea barfe, oamenii au dus vorba de la unul la altul, astfel nascandu-se si raspandindu-se aceasta ineptie. Nu exista nicio ambulanta neagra sau mai stiu eu cum si nu rapeste nimeni copii. N-o spun doar eu, au spus-o organele abilitate.

| Drimmero a răspuns:

''Ambulanta fantoma'', la mine-n oras aparuse la vremea aia zvonuri c-au fost plozii rapiti.

| MelissaAdela a răspuns:

Zvonul asta despre "ambulanta neagra" este la fel ca ala cu "vine sfarsitul lumii"
Pff cica mai murim o data pe 28 septembrie

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Eh na, asta unde ai mai auzit-o?

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Urban stories.

| MelissaAdela a răspuns (pentru GdX):

Era o postare de la RealitateaN pe Facebook

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Irealitatea, te rog frumos.

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Modificari instantanee in ADN? Nici macar o explozie nucleara nu poate face asa ceva. Am citit tampenii si ma dor ochii.

| Roxy_Roxana_1998_Qfa6 a răspuns:

Aberatii laughing) Si la mine la Iasi se zicea k intr-o padure au fost gasiti copii morti acolo si fara organe da eu nu am vz niciodata vreo ambulanta neagra sau dubite d.astea suspicioase...pff sunt doar zvonuri nu te panicawinking