| Gugunica a întrebat:

Vreau niste ginduri intelepte despre viata, femei, dragoste, despre om in general...

7 răspunsuri:
| LamentedSoul a răspuns:

Www.citatepedia.ro... intra aici si dai search cu ce cuvant doresti :) O sa-ti afiseze mai multe citate, proverbe si alte mini-texte interesante in care apar cuvintele/cuvantul cautat.

| amys a răspuns:

Barbati sunt in cele din urma niste insensibili!

| LamentedSoul a răspuns (pentru amys):

Amys, nu toti barbatii sunt niste insensibilihappy Renunta sa mai fii asa feminista si poate o sa vezi ca padurea nu are numai uscaciuni...

| amys a răspuns (pentru LamentedSoul):

Nu zic ca nu exista, dar eu una n-am vazut nici unulwinking si nici nu cunosc, din pacate

| LamentedSoul a răspuns (pentru amys):

Imi pare rau s-aud asta. Probabil sunt eu o norocoasa.
Sper sa gasesti ce iti doresti :*

| amys a răspuns (pentru LamentedSoul):

Da,probabil ca esti o norocoasawinking.eu nusad

| Hauer a răspuns:

Pai iti spun eu:
viata e un gunoi
femeia ceva de neinteles
dragostea e o pacaleala
omul un animal nenorocit