| TheCuTeGirl a întrebat:

vreau niste filme intelepte ..despre viata etc si frumoase si inteligente ..in gen la tree of life dar nu chiar ca tree of life mai intelepte.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

"Catch me if you can"
"The curious case of Benjamin Button"
"The italian job"
"Premonition"
"Family Sins"
"The Town"
"Fight Club"
"American History X"
"The Silence of the Lambs"
"Forest Gump"

| faramatania a răspuns:

Forrest Gump
Hesher

| HaKa93 a răspuns:

A beautiful mind
a pursuit of happiness
seven pounds
eternal sunshine of the spotless mind
forrest gump
The Shawshank Redemption
Peaceful Warrior

| Anonimul8297 a răspuns:

Zeitgeist - invataminte despre lumea in care traiesti. Toate filmele, mi se pare ca sunt 3 te ajuta sa-ti dai seama exact de ce este in jurul tau. Bine, sunt si minciuni si adaosuri la documentar dar per total e adevarat!

| Neluuu a răspuns:

The Edge 1997. Merita vazut. Exact cea ce cauti.

| Lara123 a răspuns:

Pay it forward

| Nueimportant a răspuns:

Pe mine m-a impresionat emorm "A beautiful mind" dar trebuie sa evzi si prima parte si a doua ca sa intelegi despre ce e vorba happy