| Ciobanu_Andrei_1998 a întrebat:

Vreau sa aflu de un desen de pe minimax,adica nu stiu daca era de pe minimax dar era cu un baiat care avea o nava spatiala in podul casei sau pe acoperisul blocului si pleca cu ea pe alte pllanete,iar cand a ajuns pe o planeta timpul trecea de nu stiu cate ori mai rapid, intr-o zi copiii cresteau se casatoreau imbatraneau si mureau.
Va rog daca imi puteti spune cum se numea desenele. puppy dog eyes Dau funda

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu o sa le gasesti, le-am cautat de mult. E un desen maghiar, tu vorbesti de sezonul 2. In caz ca le gasesti, lasa-mi si mie un mesaj.
Baiatul se numea Adrian, si desenul se numea "Familia Mezga" http://en.wikipedia.org/wiki/The_M%C3%A9zga_Family

| Mikhtarian a răspuns:

Uita-te pe net, program tv minimax.

Întrebări recente