| Bogdan_Cosmin_1993 a întrebat:

Vreau sa imi montez o bara de tractiuni in casa si am mai multe intrebari pe aceasta tema : 1.La ce instalator pot apela?
2.de ce am nevoie sa cumpar si de unde?
3. unde ar trebui sa o montez?

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Te ai gandit inainte sa faci asta daca poti sa te ridici macar una sa faci?

| Bogdan_Cosmin_1993 explică (pentru awspam):

Bravo ma fortosule, stai linistit ca pot sa fac multe si in plus am mai mare nevoie pentru intins, nu mai vorbi aiurea gura de sconcs

| awspam a răspuns (pentru Bogdan_Cosmin_1993):

Am vazut ca intrebi ca nu sti cum se pune eu nici acum nu pot sa spun ca te vad facand tractiuni poate ar fi mai ok sa stai in fotoliu si sa ridici bara pe post de tractiuni in timp ce bei o apa plata cu lamaie, poate ajungi asa sa faci 10 tractiuni, a si apropox bara se duce pana dub barbie nu pana deasupra capului

| Bogdan_Cosmin_1993 explică (pentru awspam):

Mai intai invata sa scrii corect in limba romana si dupa mai vorbim, vorbesti anapoda fara sa ma cunosti, stiu cum se fac tractiunile, pot sa fac. Apropo, iti comand niste haz?