| claudia123123 a întrebat:

Vreau sa ma angajez. Peste 2 luni fac 16 ani si as vrea sa imi gasesc un job in Bucuresti. Am nevoie de putin ajutorr

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Te angajeaja chinezii la dragonul rosu(europa) 10 milioane pe luna dar fara carte de munca la inceput trebuie sa stii sa faci facturi iar ca program de regula de la 6 la 13 depinde cum te intelegi.

| claudia123123 explică (pentru petre059):

Pai eu sunt la liceu economic in clasa a 10-a, iar la sfarsitul anului imi da diploma de calificare ca si lucrator comercial.