| ioana96c a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o chitara. Stiti voi niste magazize prin Suceava de unde pot sa mi-o iau?

1 răspuns:
| TipulVerde a răspuns:

Ai putea sa ti-o comanzi de pe net. Uite un site care ti-l recomand cu caldura: http://www.mcmusic.ro/
Este un magazin de ala in Bacau, nu stiu de Suceava, sorry.
Oricum este imposibil sa nu gasesti chitari in Suceava. Dar important este sa-ti iei de la un magazin specializat, nu supermarketuri, gen Carrefour, centre comerciale, etc. Daca magazinul e plin de instrumente si are la vanzare chitari de mii de euro atunci e de incredere.