| ioa_9738 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o chitara!
Stiti voi niste magazine prin Suceava de unde pot sa mi-o iau?
As vrea si niste sfaturi pentru ca sunt incepatoare

8 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Judetulsuceava.ro/magazine/instrumente-muzicale,www.esound.ro

| alecsandor a răspuns:

Poti cumpara de pe net, nu cred sa fie foarte mult taxele de transport. Cateva sugestii de modele ai pe aici: http://www.lectii-de-chitara.ro/2010/01/cat-costa-o-chitara/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heey, daca mai ai nevoie de o chitara, am eu una de vanzare, nou-nouta. Si sunt si din suceava. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fly-music.ro Magazin de instrumente muzicale din Suceava. Vino in show-room si poti proba orice produs afisat. In plus beneficiezi de consultanta profesionala si livrare Gratuita in Suceava!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.e-audio.ro
Iti trimit direct acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disco system mai la vale de gen 3

| andreiabb a răspuns:

Heey, daca mai ai nevoie de o chitara, am eu una de vanzare - acustica Hora, nou-nouta. Si sunt din Suceava.

| bya97 a răspuns (pentru andreiabb):

Si cat ai vrea pe ea? sunt si eu interesata