| Carl a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce e mai bine sa folosesc in desen. Eu desenez cu creioane B si cu carbune dar am vazut pe youtube ca unii oameni folosesc un fel de pix negru ce deseneaza super si ies niste umbre perfecte.Cum se numeste pixul ala? Voi ce folositi in desenele voastre?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KiaraHoney a răspuns:

Poate foloseste tableta

| KiaraHoney a răspuns:

Eu folosesc creion normaltongue

| sandyalexandra19 a răspuns:

Pai foloseste un pix mecanic asa se numeste crede-ma sunt cea mai buna din clasa la desen si eu folosesc creion nr.2 si creion mecanic si ies niste desene super tari:d...bafta

Întrebări recente