| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu tot ce trebuie sa fac sa fiu EMO, se poate?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Un Emo este acea persoana care are o Natura Extraordinar de Depresiva, este in stare sa adoarma plangand in fiecare seara si sa vada lumea dintr-un punct de vedere Total Negru...si cum a zis si "gabytzza"... a fii EMO este o stare de sprit, NU O SIMPLA MODA!happywinking... ps:emo nu se taie, cei care se tai au o alta denumire! ...vedeti ca incurcati numele!winking

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa fie de acord parintii.Trebuie sa te tai sa ai piercinguri sa te imbraci in negru-roz mai multe Sa asculti muzica rock.Trebuie sa te droghezi sau sa fumezi...Trebuie sa fi trist ...Sa mai chulesti de la scoala ca si minelaughing. Deci eu sunt emo ma numesc carla. Daca vrei sa vorbim; ia acest id:carla.brunetahappyte astepthappyOricum la mine parintii nu sunt de acord dar nu ma intereseaza de ei dai incololaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci da toata lumea vrea sa fie emo pentru ca ii la moda,...ce ratati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu is emo! emo nu inseamna ca trebuie sa iti tai venele,eu port pantaloni stramti in carouri de preferat [roz- negru], port parul pe un ochi, port bluze stramte si ma dau cu tus si rimel la ochi! baietilor le place! ma iau la bataie usor! ascult muzica la maxim muzica normala nu rok sau punk ascult pop si alte stiluri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa fi EMO trebuie sa te tai, sa ai parul drept,lung,inchis la culoare cu suvite multicolore, sa asculti ROCK, sa te imbraci in :negru, mov si roz si sa fi rebela. MULT SUCCES!

| RalucutzaX a răspuns:

Eu vreau sa fiu emo de la 8 ani

| RalucutzaX a răspuns:

Emo nu inseamna numai sa te imbraci ca ei inseamna si sa te comporti ca ei si dupa ce afli chiar ce trebuie sa faci sa te mai gandesti ca nu crede ca o sa mai vrei asa mi s-a intamplat si mie

| denisssa23 a răspuns:

Viata nu merita traita este prea multa suferinta.cryingasta este este foarte bine sa fii emowinking

| denisssa23 a răspuns:

Viata asta nu merita nik.este prea multa suferintacrying. este frumos sa fii emo.

| denisssa23 a răspuns:

Eu am 12 anii si sunt emo.nimeni din familia mea nu stiu.

| Xtreamstreth a răspuns:

Să fi emo e o mare prostie, în primul rand iți distrugi corpul, și poate sa influențeze si pe alti oameni spre acest mod de viata.Iar in al doilea rând de ce sa urăsti viața? Să fi sigur ca daca isi dorești moartea 100% vei ajunge in iad.
Viața este un dar dat de la Dumnezeu pentru a ne testa credinta un el.

| AnDrE_5929 a răspuns:

1 par in ochi si drwept 2 t inbraci in ros si negruu trebuii sa fii cu spirit adica sa crezi ca esti emo sa te porti xciudatt... eee sa nu te vad maine la stiri ca te-ai ucis laughing

| Marinescu_Doria_1998 a răspuns:

JUR AMIN! esti proasta sau prost daca intrebi cum sa fii emo rolling on the floor)) in primul rand emo nu e un stil sau loook e un sentiment. bun ca se imbraca in negru ca'si fac freza sth eoo km asta'i partea a10-a. EMO e sentimentu de tristete permanent. Asaa ca' fapt divers LASA'TE! rolling on the floor

| Colorat_Divers_1998 a răspuns:

Ooo doamne din nou copii! Eu sunt un fel de emo. Pe mine ma considera cocalarii si pitzipoancele dar pe mine nu ma intereseaza. Uite daca vrei sa devii emo trebuie sa ai motive intemeiate. Uite daca iti place stiilul lor asta e altceva. Dar in general emo poarta NEGRU asociatat cu MOV inchis sau ALBASTRU inchis. Parul este negru si el asociat cu niste culori tari gen rosu rozz blond etc. Cam asta ar fi EMO. Gandeste-te de doua ori la faptul ca vrei sa fii emo poti adopta stilul lor fara sa te taii sau sa vrei sa te sinucizi. Tine minte nu-ti poti impune sa fi trist/a.

funda big grin

| OoMaryoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica? rolling on the floor) "nu uita sa te tai?" rolling on the floor))))))))))) bai nene daca te tai nu inseamna ca esti emo;/ emo nu are nici o legatura cu taiatu :/ P.s nu va mai credeti emo daca va taaiati [: Faceti nu ma genu de **** =.=" daca nu stiti ce inseamna emo taceti dq din gura mai bine.-.

| fallenangels1234bringme a răspuns (pentru Swabia):

Esti emo?

| fallenangels1234bringme a răspuns (pentru Swabia):

Sa ai parul drept vopsit cu negru, sa te imbraci in negru. Daca vrei sa stii a fii emo inseamna a fi inclinat spre tristete... Cum e in cazul meu parinti despartiti. Ceva de genu.