| Nicoleta99_2733 a întrebat:

Vreau si eu alte statusuri... multeeeeeeeeeeeee. FUNDAbig grin si noi

6 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Mie Ca Ea~NiCi{O`o}na Ca Myne []~AsTa O Shty FoaRte Byne*::Styl{O`o}l:: Ey Atrage Pryvirele~:: Stil{O`o}l:: Meu FuRa >>Inimile
Acuma zi ,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p drost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.
Tre` sa fii perversa.Ca sa fie lumea a ta.Sa nu lashi niciodata.Sa ti se fure inima

Ii place vrajeala ta. Dar daca zambeshte cand ii vorbesti. Nu inseamna ca ai prostit`o. Ea este cine este

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jukat cu o papushik ce sentimente imita.
Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!
Ai o adolescenta a ta , o viata inainte , si un suflet . Foloseste`le cu un scop

E un vis care se tot repeta! Si doar in visul meu GASESC LUMEA PERFECTA!

.Cand va mai durea nu ma veti mai vedea plangand, voi trece peste ce va fi,
privind si tacand; voi trata situatia distant si razand!

"Cu putin fard`Si un zambet dulce Vei ascunde,clar Ca inima iti plange!"

"Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta"

Mereu cu zambetu` p buze` Pentru ca are cine s'o amuze`

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti- e dor de ea !

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte .♥

Cu toate faptele .Ea va fi cea care n`o sa`ti intoarca spatele!

Imi doresc sa obtin imposibilul si nu ma las pana nu o fac ."

Ma vorbesk totzy de parca ma cunosk,fara sa stie cine sunt sau makar cine am fost!

Iti spo0n d0ar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Anunta`ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat, lasa minciuniile prietenilor pe care le-ai ascultat, formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim, cheama`ma si o sa vin

Acum vad . prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar ! tzi` s-a urcat la cap .

GreSeala ta ca m`ai laSat,poate acu` itSi aminteSti...Fete ca mne rar gaSeSti"

Vreau ca atuNci câNd te gandeşTi la miNe.să spui:"uiTe fata aSta chiar a ţiNut la miNe !

Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi.tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi"
"E timid,e greu sa-ti spuna ca pentru el tu esti cea mai buna "

Am invatSat ca nu trebuie Sa te compari cu ceea ce pOt altSii mai bine Sa faca / ci cu ceea ce potSi sa faci tu ;]

Chiar daca vor trece anii noi v'om ramane la fel.a fost mereu aici langa mine nu o sa uit cate a facut ptr mine :*

Ai fost langa mine la bine si la greu Cand am dat de belele, adica mai mereu

bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc ;x . | Ador sa am imaginea ta intiparita in minte Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte .;x"

Ea n-are nume, calca discreta peste scuze, cu un secret pe umeri, si unu-ntins pe buze.

E timpul sa zambesc!"...sa iert?tot timpul sa uit ?niciodata! x(

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Am stilu` meu propriu` de viatsa` Fac un pas` sh stau in fata`
Oricee ` ღ S`ar Intampla ` ● ` Nu Raman ` In Spate ` ╚» ` Am Grija Sa ` Fiu ` ღ ` Mai Presus De t0ate

Nu e vreo nasoala dar nici nu-i Ana Lesko, crezi c-o afecteaza daca fluieri când o vezi`?!

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni
ღ `♥. şi dαCă lui ηu`i pαsă . miє dє Cє mi`αr păsα ... ♥`

shI nU e ca iN fiLme` sa Ma Lashi pT aLtha` ...stii biNe` ca`tzi pOth ofeRi ce nu pOate suBsemnatha` !`

pOi daca the gandehsti la mine Ca la O papuSHa Barbie, gandeshTe-te ca suNt papuSha de caRe nu veI avea niCiodaTa paRte`

Nu sUnt faTa cA oRicaRe .Tzin baieTzii La PicioaRe` .Nu ma uIt duPa oRiciNe` .dOar la ce`Mi convIne` :X

fiE rau saU fie biNe`, viaTzZa meA o VreaO cu tiNe :X ...caNd am ziLe gRele , Imi daI puTeRe :X , ma faCi s zambeSc`

daCa il iubestilasa`l sa plece…daCa te iubeshte tot la tine se intoarce :X

Pfff` :X … iMi pLace cuM ma pRivesti` … iMi pLace cuM imi zamBesti… iMi pLace La neBuniE canD baTzi apRopOuRi ca Ma iuBesti! :X ….
faC cè vReaµ :] …cuM vReaµ … SunT fiTzØaSa cµ ciNe vReaµ …sHi rEa cµ ciNe tRebµiE … tOtµL mI sE oFeRa pE taVa :X … Nµ aM RestRicTzii`

Ai TuPeU? Nu K Al MeU

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ●

Esti jalnica si o sti prea bine!Nu ma ura kcasunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine,chiar si cand e cu tine!

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Nu plec capu’ nici de-al dracu’, ce-o fi sa fie.

?stergi o lacrima .Dar nu po?i sa Stergi amintiri.:-x"

• Nu te´ mai am ´ sii Sincer nu;| imi pre ´ bine! Da mai bine ´ ma inpac ´ :* cu Ideea dkt ´ cu Tine´ •"

teodata ´ ma intreb ´ unde ejti ? Ce mai fki ? Cu cne Te intalnesti ´Cu c ´ cuvinte as `:] putea mai usor´ s itsi spun ca-mi este dor

Fii` indiferent la c` zic daca` nuu`tsi place sh da`mi pace . 0rikm d0ar grija mea 0 ai d` la un timp inc0ace ."

?Spunea ca a fost o greseala ca au fost impreuna ...Dar inca mai tremura si viseaza ca o tzine de mana!"

"Cuvintele nespuse le vei auzi curand... Promit. :-x

In ´ inima :*Ta Merew ` va Exista' o urma ´ din tot :* Ce inseamna,... Ea! `•"

Sterge`tsi lacrima din gene, lasa`tsi 0chii` tai senini sh nici urma s` nuu` fie c`ai fi plans sauu` ca suspini :X
Nici nuu` stii` ce`a f0st in sufletuu` meuu`, da nici nuu` mai c0nteaza . Sh cand 0 sa`tsi dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`! K nuu` m` mai intereseaza`! :*

"? Nu spun cã te'am uïtat... Dar nu mã maï gándesc la tïne! "

mi-a plakt ist0ria insa nuu vreauu s`0 repet . Nuu m` invart in cerc, imi place s` merg drept

"Te`ai IndragOstit de `O sqmpa dOmnisJoara`! Da` ea nu Te vrea Iti face viata amaRa

Orice baiat cand 0o vede in secunda d0oi s pierde.Sh auzi cum spun in s0apta: D0amne c bine arata

Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul!E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu` !

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Acum e randul meu;xsa ma distrez;xsa fac ce vreau:*sa las grijile acasa:*de azi nimic nu`mi mai pasa>>;x;"
t vad.t aud.da lasa.mai bine.fara tine.nu imi mai pasa:*

Si... nu mai spune ca ma iubesti... azi nu mai cred in povesti
Nu vei stii niciodata ce s'a intamplat, daca te'am uitat sau doar ma prefac
Am acel ceva. sunt genu' de fata care te vrea... da' n'are nevoie de tine

Regreti? iti pare rau? mie deloc. viata e in fata. stii, eu ink mai pot!

De ce sa plang? suflete si zambete stiu si eu sa frang

| BellaMarie a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
Pf
Poti lua de aici;)

| KaRy a răspuns:

Nu rupe firul prieteniei caci daca il legi din nou, ramane nodul...

| ComputerGeek a răspuns:

Banuiesc ca ai cautat pe google inainte sa pui intrebarea aici, nu? Fara suparara dar majoritatea statusurilor stiute sunt luate tot de pe google, deci noi nu prea avem cum sa iti dam ceva nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lista cu nenumarate statusuri de toate rasele sunt aici : http://faraplictiseala.weebly.com/statusuri-diverse.html

| tripleM a răspuns:

Exista Google daca nu stiai...