| Villy0po a întrebat:

Zicet'mi si mie toate piesele masinii si date despre fiecare, ce face fiecare, care st cele mai bune...lucruri pe care le stie orice baiat despre o masina:d

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cate piese are o masina numai mecanicul iti poate zice rostul fiecareia, pentru ca noi stim sa conducem masina, apasand niste pedale miscand un volan si schimbat-or, dam geamurile jos le urcam punem semnalizare etc.

| ombladon a răspuns:

Da...care idiot o sa iti spuna tie fiecare piesa...

| djrobby a răspuns:

O masina are fff multe piese si nu pot sa iti descriu aici totul despre o masina! de fapt ce vrei sa stii? despre motor?

| Majj a răspuns:

Eu cred ca tie iti lipsesc niste piese din creier. Mai bine pune mana pe o carte de gramatica si lasa mofturile, bai naomi...