| anonim_4396 a întrebat:

Abuzul de voturi negative nu se pedepseste pe site-ul asta?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pedepseste, inclusiv cu ridicarea dreptului de votare, doar ca trebuie adus la cunostinta echipei TPU. Le poti trimite un mesaj din CONTACT si indici utilizatorul care abuzeaza si dai URL-ul postarilor unde a abuzat.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

hee hee da, sigur ca da. Regulile site-ului nu sunt valabile si pentru userii parasiti de soarta. Administratia site-ului isi incalca propriile reguli, trec cu vederea multe si eu ma mir cum de nu ne baga in lista suspendatilor pentru simplul faptul ca ne-am permis sa intrebam ce se mai intampla cu regulile site-ului.

greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde cine abuzeaza, fii sigura.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Ba da, dar nu inseamna ca un user da multe voturi negativ.Inseamna ca un user sa dea numai voturi negative, doar unei singure persoane, fara motiv.

| Musique a răspuns:

Ba da, dar trebuie să sesizăm noi că userul respectiv face asta, la @contact.