| xXdoareuXx a întrebat:

Am pus o intrebare dar nu pot sa dau fundita la cel care vreau eu. din 5 raspunsuri imi apare doar la 3.Si cel care merita fundita nu se afla oprintre cei 3straight faceCe trebuie sa fac? Sa astept poate mai in colo o sa mearga?

P.S.Inatrebarea se gaseste la Legislatie, politic & social:
"Cati deputati sunt in Parlamentul Romaniei? Dar senatori?"

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dă un refresh sau încearcă mai târziu, când problema se va rezolva! Nu e nici o grabă. Succes.

| blueangel99 a răspuns:

Dă refresh (adică apasă F5) la pagină şi sper să se rezolve.

Numai bine!

| xXdoareuXx explică (pentru blueangel99):

Am incercat de 2-3 ori dar tot nu mergestraight face

| ChioruL14 a răspuns:

Asta e mana PDL-ului. nu ti se pare cam suspect? raspunsurile bune nu le poti premia...a dat presedintele vreun telefon si v-a aranjat.

| xXdoareuXx explică:

Gata am reusithappyhappy