| xXdoareuXx a întrebat:

Cati deputati sunt in Parlamentul Romaniei? Dar senatori? dau funda.

Răspuns Câştigător
| claudian97 a răspuns:

137 senatori si 332 deputati

| xXdoareuXx explică (pentru claudian97):

Vreau sa-ti dau tie funda dar nu-mi aparestraight faceNu-mi apare nici la tine nici la MiihaElla(la ceilalti apare)...o sa vad mai tarziu daca pothappyhappy

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Fara numar sunt laughing

| xXdoareuXx explică (pentru benny):

laughinglaughinglaughingfara numar fara numarlaughinglaughing...da serios de nu frate ce fac 332 de deputatia colo? o fac in grup?laughing

| gabytz18 a răspuns:

In 2 zile nu o sa mai fie nici unu, k o sa-si dea demisia basescu laughing))

| JnY a răspuns:

Valeiii.ne depaseste numarullaughing

| MiihaElla a răspuns:

Senatori : 137 membrii love struck
Deputati : 332 membrii love struck