| Summer5505 a întrebat:

Am vazut ca la 'punctaj' imi arata cate raspunsuri mi-au fost consideate folositoare, nefolositoare, etc. Cum pot sa vad ce raspunsuri au fost votate asa?

Răspuns Câştigător
| denyiuly a răspuns:

Summer sa stii ca ai o singura varianta:intri la ''raspunsurile mele'', dai clic pe fiecare raspuns si iti va aparea cate voturi ai primit. sper ca te-am ajutat.pa,pawave

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai o singura posibilitate: de la Raspunsurile mele intri pe fiecare intrebare si vezi daca si cum ti-a fost votat raspunsul. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la postările tale "Raspunsurile mele" și vezi ce voturi ai primit!
Pa, pa.

| continutfragil a răspuns:

Nu se poate! sad Decat daca te uiti la fiecare raspuns al tau sa vezi daca ai primit vreun vot!