| LeeMinHo00 a întrebat:

Ati observat ca pe acest site se jigneste foarte mult? Mie nu mi se pare normal chiar daca suntem pe net trebuie sa rescpectam anumite regului, si acelea ale bunului simt. nu o data am fost jignita aici, intr-un loc in care oamenii ar trebui sa fie ajutati, nu ofensati.
Si ca sa nu ziceti ca vorbesc din fabulatii, am sa va dau un exemplu. Am pus o intrebare acum ceva timp, totul a fost bine pana un utilizator s-a luat de mine, facandu-ma catel nemancat si nu inteleg de ce.
Voua vi se pare normal?
http://www.tpu.ro/......cut-peste/

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

nu te
nu te ridica
nu te ridica la nivelul lor

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
Poti trimite aici sesizarea cu tot cu link.
O zi buna:)

| darrio2007 a răspuns:

Acest gen de jigniri se raporteaza administratorului.Ai facut asta?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai este un obicei rau pe acest site: raspund celui ce raspunde si nu celui ce a pus intrebarea. Eu cand dau un raspuns imi spun parerea mea si nu ma intereseaza sa o stiu pe a lui Gheorghe Dracu'. Daca vreau parerea cuiva pun intrebare. Raspunde fiecare si-si exprima parerea si cel ce a pus intrebarea hotaraste ce-i mai bine. Eventual in raspunsul tau poti sa precizezi ca un raspuns e gresit si de ce. E unul Jipa'95 care ma scoate din sarite cu raspunsuri la adresa mea. Ca sa castige puncte.

| Fatamuntilor a răspuns:

Exista butonul raportare, poti sesiza la admini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai pe site, stai sa-ti povestesc.
Treceam pe langa o piata cu masina acum doua luni.O batrana incerca sa treaca strada in pasi de moon walk pe trecerea de pietoni.
Dau un clacson, doua si nimic! Ba mai mult m-a si amenintat cu bastonul.Atunci m-am enervat pe loc si m-am dus la portbagaj, scos ranga de fier si in secunda doi eram in forma langa ea.
Nici n-am apucat sa-i dau la picioare cu ranga(stii doar asa s-o pun pe orizontala pe zebra, fara sa-i fac vanatai sau alte chestii nesimtite, eu nu fac d-astea) si m-am trezit cu bastonul in cap, a inceput sa curga sange, a venit ambulanta, mi-au ridicat si masina, am luat si o amenda.

Iti dai seama ca n-a fost corect simtindu-ma JIGNIT.Ea s-a ales cu covrigi si banuti de la milosi, iar eu am ramas in paguba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regulamentul interzice vocabularul neadecvat.Trimite-mi aseenea limbajcand intalnesti si se vor lua masuri.O zi buna.

| Danişor a răspuns:

Eh... doar niste copii prostii cu mintea de 5 ani (scuze limbajul) nu baga toti prostii in seama... nu te ridica la nivelul lor nu merita Bafta in continuare!