| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Baieti ati reusit vreodata sa va inselati iubita fara sa isi dea seama?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Atata timp cat a fost sincera nu, dar recunosc ca cand nu a fost da, adica sti niciodata n-am simitit incredere in femeii in viata mea, pentru mine cuvantul iubita nu stiu nu are sens, adica am stat cu ea pentru sex si pentru ca ma plictiseam cand am lasat-o am observat ca plangea inima in mine ma durea inima si era aiurea aia e iubire oare nu stiu dar cand ma apropi de o fata resimnt asta

9 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Era pe aproape să o înșel, dar după am i-am spus și nu am mai facut-o... Conștiința și iubirea cred că m-a facut să fac această alegere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar o singura data? big grin

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru corbulalbrosu):

Nu obligatoriu, poate fi de 2, 3, 4, 5, 6,7,8 etc...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hmm,nu,fiindca nu am incercat. Am niste gandaci care se numesc mustrari de constiinta si chiar daca as face asta prin absurd, tot as recunoaste singur fiindca nu as mai putea sa o privesc in ochi.

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ce romantic ești, nebunule.
Cuminte și devreme acasa, exact așa cum îmi place laughing

| Suck a răspuns:

Nu am inselat niciodata, atata timp cat imi implineste toate fanteziile nu o pot insela.

| Quassaar a răspuns:

De fiecare data. big grin