| elenushaha a întrebat:

de ce mi-a fost refuzata o intrebare pe TPU?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Probabil încălca regulamentul.

| darrio2007 a răspuns:

Incalca regulamentul TPU.

| valentingb a răspuns:

O intrebare este refuzata daca incalca Termenii si Conditiile site-ului. In mare, intrebarea ta a incalcat regulile minime de politete sau norme legale. Intrebarile si raspunsurile nu trebuie sa contina formule injurioase, nu trebuie sa contina atacuri la persoane/ religii/ etnii etc., nu trebuie sa instige la violenta/rasism/piraterie etc., nu trebuie sa ceara rezolvarea unei teme pentru acasa. Gasesti mai multe detalii aici : www.tpu.ro/intrebari-frecvente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o intrebare nu este refuzata daca nu incalca regulamentul TPU.Atentie:o postare irelevanta, poate fi exclusa de pe site.Numai bine.

| mola a răspuns:

Poate ca ai incalcat cateva reguli ale TPU-ului.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

A incalcat regulamentul TPU! Intra in ''intrebari frecvente" si vezi acolo! O zi buna!

| 7names a răspuns:

Salut!
Cred ca intrebarea a fost stearsa deoarece a incalcat legile TPU.
Uite aici:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente