| 16Gabriela a întrebat:

stiti din ce cauza nu se anunta unii castigatori, exemplu cei din 20.06 si 21.06? Eu m-am trezit devreme si am stat toata ziua din 21.06 pe calculator ca sa nu ma intreaca cei din spate, si am fost si am terminat pe 1. Am raspuns la multe intrebari si nu am raspuns sa fiu rea sau raspunsuri de genul "nu stiu". Am raspuns la toti ca sa ii ajut sau erau intrebari cu "ce faci" am raspuns, nu ca sa ii ajut, ca nu puteam. pur si simplu asa era intrebarea. Si am avut multe, 191 de raspunsuri in ziua aceea, si au sarit peste aceea zi. sad S-a intamplat ceva? Stiti de ce nu am fost luata in considerare? crying

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Dureaza pana se verifica raspunsurile de admin, abia apoi o sa puna campionul zilei si pe ziua aceea.
Nu iti fie frica, daca raspunsurile tale au respectat regulamentul o sa fi prima.
Mai multe la : http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

O zi frumoasa!

| 16Gabriela explică (pentru kar1GaNNN):

Da, ai dreptate. Inca nu s-au verificat. Sunt asa fericita! big grin ^.^

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Este posibil sa iti fi fost sterse raspunsuri in urma verificarilor.
Trimite un mesaj adminilor ori poti verifica daca ti-au fost sterse raspunsuri din acea zi.
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
O zi frumoasa sa ai:)

| 16Gabriela explică (pentru caramela):

Mi-au fost sterse 14, dar eu atunci am facut 191 si cel de pe locul 2 avea 130 cred., sper sa nu fii fost in zadar tot ce am facut sad

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori :(

Răspunsurile trebuie verificate "manual", bucată cu bucată - deci, durează!

Deocamdată NU eşti validată ca şi "campioană" :(

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Cana o primeşti dacă ieşi pe primul loc în "Topul săptămânii" - vezi topul de la linkul :
http://www.tpu.ro/useri/topul-saptamanii/

Dacă vei fi validată ca şi câştigătoare a topului aferent unei zile, atunci vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Toate cele bune.

| 16Gabriela explică (pentru bursuc001):

MULTUMESC..stiam restul doar ca nu stiam DACA o sa ma mai puna. Acum sunt castigatoarea ZILEI. Si sunt FOARTE fericita. big grin happy ^.^ (dar de ce scrii ASA?)

| bursuc001 a răspuns (pentru 16Gabriela):

Cu plăcere!

Felicitări!

O zi frumoasă.

| 16Gabriela explică (pentru bursuc001):

Multumesc si felicitari multe si tie! Pentru "Userul lunii octombrie" si toate cu "campionul zilei" happy
O zi frumoasa. :*

| bursuc001 a răspuns (pentru 16Gabriela):

Cu plăcere!
Mulţumesc şi euwinking

O seară frumoasă.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu am câştigat pe 20 laughing) acum să vedem.

| 16Gabriela explică (pentru OnuOnulică):

Tu cate raspunsuri ai avut in ziua aia?

| OnuOnulică a răspuns (pentru 16Gabriela):

Vreo 90 dar nu ştiu dacă se vor valida.