| chiftelutacrocanta a întrebat:

cum imi dau seama ca un raspuns sau o intrebare este irelevanta,cum sa ma feresc de spam si de postari irelevante si nefolositoare,intalnesc cam des raspunsuri sterse de Admin, oare voi fi suspendat daca mi-au fost sterse 15 raspunsuri?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai daca e un raspuns fara sa aiba ceva in comun cu intrebarea,jigniri,spam etc
poti da ignore daca uni isi da raspunsuri aiurea
acele raspunsuri le sterge automat serverul ca contin cuvinte vulgare sau daca primesti report
nu te baneaza fi calm si daca ce se intampla cade lumea? nu deveni dependent de ceva de atata ori ti-am spus ca un barbat e independent de tot, sunt chesti mai grave aflarea ca ai cancer, o boala etc asa internetul ce e? daca nu faci banii timp pierdut, invata ceva si tu nu pierde aiurea timpul, daca esti in somaj fa un curs ceva nu sta si visa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În partea de sus a paginii, unde scrie *Întrebări frecvente * ai toate întrebările și răspunsurile despre acest site direct de la admini.
Cât despre cele *15 postari *ale tale șterse, eu am 391 laughing
Sunt alții cu peste 2000x
Vrei să te ferești de asta, evită să răspunzi la întrebări stupide *mai ales la D&S* sau nu răspunde la întrebări care cer ajutorul la teme *eu le raportez mai mereu sau alți useri și deci într-un final sunt șterse, inclusiv răspunsurile primite la întrebare *