| BlackRoseMary a întrebat:

Care-i faza cu punctele de la oracolul TPU? Ce poti face cu ele? Funda kiss

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Maryhappy
se adauga punctajului tau si asa cresti in rank.
O zi frumoasa sa aihappy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://eucunosc.blogspot.com/2012/02/pictura-din-puncte.html
Succes!

| EmaS a răspuns:

Punctele pe care le primesti se adauga celor pe care le ai in comunitate si te ajuta sa cresti in rank.
Mai multe detalii gasesti pe blog, la http://www.tpu.ro/blog/?p=3508 si http://www.tpu.ro/blog/?p=3502

greece12
| greece12 a răspuns:

Cu punctele de la raspunsuri, ce faci?
Cu fundele?
Nu stiu de ce ar trebui sa faci ceva cu ele si nu iti ajunge multumirea ca ai fost ajutat sau ai ajutat un om!
Dar generozitatea e un termen de lux, pierdut in negura timpului...

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctajul tau total.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Punctele de la oracol te ajuta sa cresti in rank.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cresti in rank rolling eyes & iti maresti punctajul total. A fost greu?batting eyelashes

| strengaritzza a răspuns:

Te ajuta de ex din senior sa urci mai sus.

| Mirrabella a răspuns:

Din câte ştiu eu punctele te ajuta să creşti în rank. thinking