| Ceriik a întrebat:

Care-i faza cu utilizator junior si senior?

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Membrii TPU sunt impartiti in doua categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, esti membru senior.
Daca eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private.

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Juniorii sunt cei care au sub 100 de răspunsuri aprobate şi nu pot sa mesaje private, nu pot vota sau comunica pe chat. A apărut această clasificare pentru că majoritatea îşi făceau "n" conturi şi jigneau sau făceau spam.
Baftă!

| Catheryne a răspuns:

Membrii TPU sunt impartiti in doua categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, esti membru senior.
Daca eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private. happy

| Hikari a răspuns:

Daca ai peste 100 de raspunsuri esti Senior.
Daca nu ai peste 100 de raspunsuri esti Junior.
Si cand esti Junior nu ai voie sa :
- nu poti sa postezi pe chat
- nu poti sa votezi si sa raportezi
- nu poti trimiti mesaje private
Poti insa sa te implici in comunitate si sa dovedesti ca ai ceva de spus.
Sper ca ai inteles!happy
Succes!

| Cezar a răspuns:

Citeşte asta
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

Şi îţi vei da seama!

| florina200 a răspuns:

Daca ai mai putin de 100 de raspunsuri esti junior si daca ai peste 100 esti senior

| Infernia a răspuns:

Banuiesc ca Juniorii sunt cei care folosesc TPU mai rar si sunt incepatori, iar Seniorii sunt cei care stau mai des si sunt mai vechi.

| KuKluXClannad a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/

Mai citeste din cand in cand si pe blog.

| lucianm22 a răspuns:

Daca ai raspuns la putine intrebari ai status de utilizator junior dar daca ai multe funde ai status e utilizator senior