| DomnishoaraPisicutza a întrebat:

Cum treci de la utilizator junior la senior?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna DomnishoaraPisicutzahappy
trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, sa ai 100 de raspunsuri(de calitate)fii activa pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Da` de ce? că seniorul( adultul TPU) nu mai creste in inaltime sad decat prin exercitii de elongare, care-i permit sa-si tina coloana vertebrala dreapta.
Daca accepti, primeste sfatul meu venit cu drag: nu te poticni numarand raspunsuri_zile_puncte, spatele drept pe TPU si privirea-nainte!