| BogdanitzzaAnneMarrie a întrebat:

Ce este diferit dintre utilizator junior sau senior?
Funda

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Membrul junior este membrul începător, care are mai puțin de 100 de răspunsuri. Acest membru nu poate vota răspunsurile, nu poate raporta întrebările și nu poate trimite mesaje private decât userilor ce au setată opțiunea de a primi de la toată lumea mesaje. Statutul de membru „senior" îl primești după ce dai 100 de răspunsuri. Atunci, vei putea face tot ceea ce nu puteai face când erai junior.
Pentru a afla alte răspunsuri de care mai ai nevoie în legătură cu site-ul, poți consulta Întrebările frecvente:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Succes!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari
Juniorul nu poate face nimic...
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"27. Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

''27.Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27
O zi buna.

| kar1GaNNN a răspuns:

Utilizatorul senior poate sa voteze anumite raspunsuri, sa trimita mesaje private oricarul utilizator TPU insa unul junior nu poate face toate aceste treburi.
Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

| LTAA a răspuns:

Un utilizator "Junior" nu poate să voteze un răspuns și să trimită mesaje private, în timp ce unul "Senior" da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.