| iul000 a întrebat:

Ce inseamna funda? nu inteleg?

Răspuns Câştigător
| iuli000 a răspuns:

Daca crezi ca raspunsul este bun dai pe funda si il faci castigator > mi-a dai mie!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#16

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Funda e un fel de a multumi celui care te ajuta atunci cand ceri ajutor/sfat pe site... datorita raspunsurilor de calitate, esti rasplatit/a cu acea fundita care valoreaza 100 de puncte, datorita lor aduni punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament, funda se da dar si se primeste.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Funda o daoi la fiecare intrebare pusa de tine! Mi-o dai mie?

| xtembix a răspuns:

Funda este modul prin care rasplatesti pe cineva pentru raspunsul util care ti l-a dat.

| NickName01 a răspuns:

Un stimulent pentru raspuns corect!

| Kilic_Baras_1993 a răspuns:

Funda este ca un premiu atunci cand pui o intrebare si cineva iti raspunde daca iti place acel raspuns ii dai o fundawinking...da si mie unabig grin