| anonim_4396 a întrebat:

Cine este acest admin care sterge raspunsurile si intrebarile? el a facut TPU? Miau fost sterse 2 rapsunsuri care chiar nu erau urite, nu inteleg de ce nu se uita mai bine la cite intrebari stupide si raspunsuri schirboase sunt aici, ce nu face ordine daca totusi o face s-o faca unde trebuie si cum trebuie.ce parere aveti voi? vi sau sters rapsunsuri sau intrebari?

15 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Raspunsul tau legat de tricoul TPU nu reflecta realitatea, iar cea de-a doua postare care ti-a fost stearsa era jignitoare.

Alexandra - TPU

| Roxana121 a răspuns (pentru TPU.ro):

De unde stii tu asta?

| TPU.ro a răspuns (pentru Roxana121):

Pentru ca sunt unul dintre adminii TPU.ro si ti-am verificat raspunsurile sterse inainte de a raspunde. In plus, daca vei mai posta intrebari la categoria gresita, te vei alege cu o sanctiune.

Alexandra - TPU

| Roxana121 a răspuns (pentru TPU.ro):

Daca esti una dintre cei care fac regula pe acest sait, atunci faceti regula unde trebuie si cum trebuie, pentru ca sunt o multime de intrebari si rapsunsuri foarte urite pe ale nu le vedeti? si referitor ca ma voi alege cu o sanctiune, ar trebuie sa tremur de frica sau ce? sunt o multime de adrese ca acesta unde exprimarea este la liber, din pacate TPU nu face parte din aceste categorii.

| TPU.ro a răspuns (pentru Roxana121):

Stergem in fiecare zi postarile care nu sunt potrivite cu specificul site-ului. Desigur, aici ne este de mare ajutor si comunitatea, prin raportarile si mesajele trimise.
Nu ar trebui sa tremuri de frica la gandul unei sanctiuni, doar sa fii constienta de faptul ca exista un regulament pe care utilizatorii trebuie sa il respecte.

Alexandra - TPU

| Roxana121 a răspuns (pentru TPU.ro):

Regulile sunt valabile pentru toti sau sunt si excepti? pentru ca teme de prost gust, injuraturi, alea de ce nu-s sterse si sanctionate?

| TPU.ro a răspuns (pentru Roxana121):

Daca dai de asemenea postari, scrie-ne la contact@tpu.ro
Regulile sunt valabile pentru toti.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

Măi Roxana121, ce agresivă esti.Normal,verbal! Ce ai cu Alexandra - TPU, ea te învaţă de bine şi tu NU şiNU.

| Roxana121 a răspuns (pentru onasis1961):

Nam nimici cu fata data, am adresat intrebarea la care ea a raspuns fara so trag eu de limba, nu sunt agresiva de fel, imi exprim parere mea n-am dreptu sau carei treaba?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Are 2 motivetongueostezi la categoria gresita si esti agramata.

| Roxana121 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Nici una nici alta, mi-a sters 2 raspunsuri care nu erau urite si nu inteleg de ce..cind sunt atitea gunoaie pe aici el nu le vede?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posteaza acolo unde trebuie, nu la Dragoste si sex, respectand astfel regulamentul.

| AdiSR a răspuns:

Nu trebuie neapărat să fie un administrator acea persoană care îţi şterge răspunsurile. Dacă un anumit număr de useri îţi raportează răspunsul ca fiind neadecvat, răspunsul tău o să fie şters automat.

| Roxana121 a răspuns (pentru AdiSR):

Am COMENTAT referitouR la tricoul erou sAU ceva de genu, si cei asa rau in asta am zis parere mea, acum de ce mai exista acest siti daca totusi nu-i libertate la EXPRIMARE.Chiar mam intristat.sad

| AdiSR a răspuns (pentru Roxana121):

O oarecare cenzură pe acest site există. Nu-i libertate 100% În principiu, utilizatorii duc la ştergerea răspunsurilor prin raportările lor.