| EllaEllii a întrebat:

Credeți ca TPU a gresit cand a creat categoria T/A (Trivia/Amuzante)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ELLA!
Nu, nu cred ca TPU a gresit cand a creat categoria T/A. Cred ca se greseste cand este permis tuturor incultilor(este site public, ca-i faceam mai urat), care se cred amuzanti, sa puna intrebari tampite pe T/A gen:"Ce faci? ". Mda... din pacate aceste intrebari nu pot fi blocate/suspendate etc. deoarece nu contin caracter obscen/ilegal/irelevant/neinteligent/spam/teme etc. Dar oameni buni! Site-ul acesta a fost creat pentru a pune intrebari inteligente. Iar daca vreti sa fiti amuzanti, faceti glume de bun gust si nu va mai dati mari intr-un mediu virtual. Daca nu aveti potential, stati in banca voastra!
O zi buna!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. E nevoie şi de amuzament pe TPU. Important e ca să fie de bună calitate şi să nu întreacă limitele bunului simţ.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, din punctul meu de vedere!
"- ne amuzam, dar nu ne batem joc de ceilalti"
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Nu! Au facut foarte bine! Numai ca cei ce scriu la aceasta categorie...

| alexz44 a răspuns:

Nu chiar deloc.

| alexz44 a răspuns:

Nu a gresit, dar copi astia au distrus categoria aiastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am spus aici părerea prin această întrebare: http://www.tpu.ro/......urim-cu-o/