| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Am inteles eu gresit, sau se desfiinteaza categoria trivia/amuzante?laughing

14 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Asdfjdhhljglfjhgflkhjd nu peste cadavrul meu! 1! 1! *ia categoria după ea și se-ascunde-n munți*

| Kazimir a răspuns:

Daca s-ar desfiinta bastet ar ramane fara loc de munca. si tu la fel

| Bastet a răspuns:

ZOMG! nu vreau! fac greva! nu mai mananc pizza cu rahat!

| Bastet a răspuns:

Trivia/amuzante nu va fi niciodata desfiintata...Bastet & Co. o sa o salveze

| Sconcsiş a răspuns:

Fooai... Numa să-i mânce organele genitale şi să facă aşa ceva că o să aibă de-aface cu sconcs şi cu glandele lui cu lichid frumos mirositor. angry

| Valiku a răspuns:

Nu iti dori ca o sa se indeplineasca! *isi face cruce*

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Nu, dne fereste, e singurul loc amuzant

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Dar... dar eu traiesc aicisad. Ar trebui sa imi mut cuibusorul, sau mai rau sa parasesc tara TPU.

| NimeniCelebru a răspuns:

What?
Nuuu.as face depresie.
Cum sa nu mai intru eu pe TPU, trivia/amuzante si sa nu mai rad?
Wow, n-am cuvinte!
Mi-a strict toata ziua vestea asta, daca e adevarata... Ceea ce nu prea cred.
:*

| alexxa a răspuns:

Sper ca ai inteles tu gresitdevil

| AlexAlexutz a răspuns:

Ai inteles gresit nu se desfinteaza e printre cea mai populara categorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah doar se schimba numele. stridia/stupizante
*se intreba de ce nu i`a venit ceva haios in cap*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa se sinucida Iustinel1999?(am vazut ca a mai raspuns pe site, bagami-as paula)
Eu, sincer, as vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptuuu, femeie / barbate [da cred ca femeie] vrei sa mor aici?
Cum sa se desfiinteze?