| valiusa10 a întrebat:

Cum sa primesc puncte?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Raspunzi foarte mult.
Pentru mai multe detalii, dai click la Vizualizare profil si ai dupa in dreapta.scrie PUNCTAJ. Dai click acolo.raspunde mult, corect, primeste funditewinking

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce trebuie să ştii despre TPU găseşti aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.
Succes!

| Esperança a răspuns:

Punctele inseamna voturi! adica dai un raspuns si cand voteaza raspunsul tau ca fiind folositor sau inteligent primesti puncte. Intra aici:

http://www.TPU.ro/utilizator/jfsb

si da-i click pe punctaj

| RyugaHideki a răspuns (pentru Esperança):

Primesti extrem de putine puncte din asa ceva. mai exact 1 punct pentru fiecare vot.

| Esperança a răspuns (pentru RyugaHideki):

Pai de aia am zis sa se uite la punctaj deoarece acolo se va lamuri.scrie mai deslusit pentru raspunsurile care primesti puncte, dar si pentru intrebarile la care a raspuns, si pe langa astea conteaza f mult si activitatea pe sitewinking mersi de observatie oricum. bye

| valiusa10 explică (pentru RyugaHideki):

Multumesc

| valiusa10 explică (pentru RyugaHideki):

Multumesc frumos.

| AliceIDK a răspuns:

Raspunde mult. Mai pune din cand-in-cand intrebari. Raspunsurile castigatoare te ajuta sa ai rankul mai ridicat. Ele iti dau 100/puncte!
Pa

| Biggiesan a răspuns:

Raspunzi primul la intrebari si astfel obtii multe puncte cu care vei fi foarte apreciat pe site! Toata lumea te va baga in seama! Vei fi cu-adevarat sociabil rau de tot!:-))))))

| HighByTheBeach a răspuns:

Cit mai multe raspunsuri sa dai pe TPU

| Slim a răspuns:

Simplu!

| valiusa10 explică (pentru Slim):

Cum? Ce trebuie sa fac?

| Slim a răspuns (pentru valiusa10):

laughing Ti-au spus ceilalti!

| IffyPentruTine a răspuns:

Dai multe raspunsuri pe ~TPU~