| anonim_4396 a întrebat:

De ce editorii sterg intrebari care, aparent nu incalca vreun regulament, de exemplu aceasta intrebare

" Toggle navigation
TPU
Întrebări/Răspunsuri şterse de admin
Pufuleți2023

Rank 20.898 din 1.522.161

Ajută oamenii din 25 Iul 2023

Ultima logare: 7 Sep 2023

Utilizator Senior

Răspunsuri / Întrebări şterse de admin
2 Răspunsuri şterse | 3 Întrebări şterse

Întrebare ştearsă pe7 Septembrie 2023 9:12
Ce parere aveti despre produsele pe baza de Aloe Vera - Forever?
Intrebarea este adresata Evident consumatoriilor acestor produse - aduse in discutie / clientilor ocazionali si/ sau fideli!
Ce produse ale acestei firme utilizati sau ati utilizat? Au respectat aceste produse "echilibrul" Calitate - Pret?

Ce parere aveti la modul general despre MLM-uri?

In opinia dvs. MLM - urile sunt?
- firme /companii care ofera sau se straduiesc sa ofere... o calitate superioara a produselor & + o garantie a calitatii acestora?
- mari escrocherii la diverse & superioare niveluri?

Indiferent de raspunsul pe care il alegeti si il considerati corect... un argument complet explicativ, ar fi necesar! happy

Va multumesc!

Răspuns şters pe7 Septembrie 2023 9:12
De asemenea, intrebare pentru consultantii Forever Living products ( daca avem printre noi happy! ) - ce e cu aceasta oferta - discount de 15 % parca, pe viata la toate produsele - daca devii reprezentant Forever si cumperi in prima luna produse in valoare de cel putin 2.000 lei? O noua metoda de recrutare - clienti sau parteneri?
Multumesc anticipat pentru lamuriri!
happy "

De ce a fost inlaturata de pe site?!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Intrebarea a fost a ta?
daca da poti cere re reanalizarea acestuia! vei primi o explicatie la un moment dat!

probabil se considera reclama!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Chestia e ca intrebarea mea cerea opinii / pareri despre calitatea produselor... deci cu siguranta nu faceam reclama sau antireclama vreunui produs

| Yuoia a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Reanalizare si raspuns?
Aleluia!
Eu am cerut reanalizare dar nu am primit raspuns.
Dar, da, probabil in acest caz se considera reclama.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Yuoia):

Observ intarziere cand se raspunde! chiar si o saptamna.
Am primit raspunsuri la contact dupa zile si zile. Aproape ca uitasem.
Cred ca miercuri am dat sa imi schimb poza de profil.Ma gandeam ca cel tarziu vineri voi avea poza aprobata.Si inca nu.
Nu stiu ce se intampla acolo sus!

| Yuoia a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu, nici dupa cteva luni. Nu e vorba de zile. La asta ma asteptam.

| anonim_4396 explică (pentru Yuoia):

Nu am primit nici acum un raspuns!
Oare mai traiesc adminele?

12 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cineva dintre utilizatori, cred ca is unai de astia batuti cu scula peste gura sau in cap, dar sunt astfel de oameni, care asta fac pe aici, li se nazare, sanatosi la cap sigur nu-s, deci astfel de persoane te reclama, spun ca e reclama ce faci tu, apoi administratorul sterge mesajul sau intrebarea.

Iti imaginezi ce oameni pot fi in lumea asta, sau chiar aici printre noi?
Nu iti vine sa crezi, ce se intampla sau in ce hal pot ajunge uni oameni.
Nu sta nimeni care administreaza acest website sa citeasca mii de mesaje, nu citeste nici macar unu laughing deci ai fost reclamata ca intrebarea ta e ceva gen reclama.

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Iti imaginezi ce oameni pot fi in lumea asta, sau chiar aici printre noi?

Oameni carora nu le place sucul de Aloe Vera!? laughing)
Sau poate un reprezentant MLM nu a fost prea incantat de intrebarea mea!? laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Mai sunt si de astia care te ignora doar pentru ca site-ul detine aceasta functie sau te raporteaza fiindca pot... nah, oameni

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca nu le place sucu ce spui tul e din cauza ca is dusi cu pluta, aia e problema, aui gasit un refugiu, internetu, sa arate ca traiesc si ei pe undeva laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Oare raportand intrebari despre Aloe Vera simt ca isi traiesc viata?, isi indeplinesc menirea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Oricum, am mai pus intrebari in trecut tot aparent pe aceeasi tematica :))

https://www.tpu.ro/......i-de-fapt/

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu raporteaza doar intrebari despre aloe, raporteaza orice nu le este lor pe plac, orice, chiar daca intrebarea e normala, sau unele raspunsuri corecte, daca nu le suna lor bine, daca nu le sunt pe plac, asta fac, raporteaza, apoi administratorul acestui website de 2 lei sterge, prefera sal pupe in fund pe cel care a raportat decat sa prcedeze corect.

Cite intrebari corecte na sters admistratorul pe aici, cum zic prefera sa tina 7 de astia raportori, decat sa plece aia si sa te tina doar pe tine 1 singura laughing una e sa ai 5-7 utilizatori, alta 1 singur.

Aia cam asa or sa faca, i-ai luat jucaria, se supra si se duc in alta parte laughing asa pierd astia cu TPU clienti, utilizatori, care le aduce trafic de net.
Cam asa functioneaza webisturile romanesti, alea straine is ceva mai corecte.