| AliceIDK a întrebat:

De ce, in ultimele zile TPU are probleme thinking :-)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Serverul site-ului nu ne mai suportă. Suntem prea mulţi şi începem să ne "batem cap în cap". Dacă ne vor cumpăra o "cămăruţă" mai mare, poate vom încăpea toţi, dar până atunci...

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Problemele au aparut din cauza cresterii numarului de utilizatori, programul si serverul TPU nu mai fac fata in bune conditii. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Probabil de la căldura prea mare de afară!
Pa, pa.

| EuSiCuMine a răspuns:

Asta ma intreb si eu, am auzit ca din cauza unor defectiuni care incet incet se repara. Sper sa fie asa, eu una am prins drag de site si nu prea as vrea sa renunt asa usor.

| Lavy a răspuns:

La fiecare site ii trebuie reparatie... Nu sunt sigura ce probleme au dar sunt sigura ca se va rezolva repede...winking

| AliceIDK explică:

Da.si eu am prins drag de site chiar daca sunt de putin timp pe el.Imi place.nu e ca celelalte siteuriwinking

| Trefla a răspuns:

E logic, au luat copii vacanta deci siteu e full mai tot timpuwinking Trafic aglomerat din astea sti tu