| adi2010 a întrebat:

De ce mi-au fost sterse toate intrebarile? Am facut ceva ce nu trebuie? Sau?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca a fost/este o defectiune a TPU, mai inainte nu-mi apareau mai multe intrebari la care dadusem raspunsuri, dar acum si-a revenit. Daca nu si-a revenit si in cazul tau si a altora (am mai vazut postari ca a ta) atunci o sa-si revina. Numai bine!

| TheDubstepMan a răspuns:

Pai acum la TPU cand pui o intrebare sau un raspuns chiar mai multe trebuie sa inchizi calculatorul si sal deschizi iar si daca nu iti vor aparea maine dimineata le vei gasi pe toate cu siguranta la locul lor. Succes!

| adi2010 explică:

Multumesc,inseamna ca trebuie sa mai astept atunci pana o sa-si revina