| alexandruhuluta a întrebat:

De ce imi sunt tot sterse intrebarile!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil ca respectivele intrebari sanu fii resectat regulamentul site-ului.
Ia baga lectura aici,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#13
Te pup!

| andrw1929 a răspuns:

Deoarece adminii TPU probabil au verificat intrebarile tale si erau inutile/nefolositoare si au decis sa fie sterse!
Succes!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Este posibil ca intrebarile tale sa nu fi fost puse in categoria care trebuie sau continutul lor sa nu fi fost adecvat.ai grija de acuma ce fel de intrebari pui deoarece pana la urma o sa iti stearga contul si n-o sa mai poti intra aici

| michaelaaa a răspuns:

S-au sters singure?

| alexandruhuluta explică:

Admini!

| raulmail a răspuns:

Ai respectat regulamentul, daca nu de ce te intrebi.