| Botix a întrebat:

Pot fi sterse intrebarile de pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P.S. Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai paste linkului cu intrebarile respective la CONTACT. Zici sa ti le stearga.

| ImmortalQueen a răspuns:

Ţi-o poţi raporta singur/ă cu caracter irelevant .Sau poti da un mesaj sus la 'contact' rugand administratorul sa o stearga.
Pa,pa!

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Nu, nu pot fi sterse.