| DianaIsHere123 a întrebat:

Unde pot gasi intrebarile care mi-au fost sterse?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cele şterse de administratori le găseşti aici:
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in pagina ta de profil(stanga) mai jos scrie Logaout, dai click, apoi te inregistrezi din nou si iti pare tot in pagina de profil Continut sters de admini(ceva de genu)
O zi frumoasa sa aihappy
Citeste intrebari frecvente.
Unde pot vedea ce postari mi-a sters un admin?
Daca ai minim 2 intrebari sau raspunsuri eliminate din comunitate de un admin, atunci acestea sunt vizibile in sectiunea dedicata din meniu, atunci cand esti logat sau aici

| Furculingură a răspuns:

Îţi apare în tabelul din stânga " întrebări şi răspunsuri şterse de admin ". Dar nu apare decât atunci când te loghezi. Aşa că dă un log out şi loghează-te din nou. Aşa îţi va apărea.

Sau mai simplu :
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

| alexs99 a răspuns:

Poti gasi intrebarile care ti-au fost sterse la sectiunea ''intrebari si raspunsuri sterse de admin''.

| SimonaCristina a răspuns:

Intrebari si raspunsuri sterse de admin.