| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu s-a acorat titlul de campion al zilei intre 18 Decembrie-4 Ianuarie?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se va afişa şi Topul pe perioada respectivă, dar, TREBUIE să ai RĂBDARE!
Validarea ( verificarea ) răspunsurilor se face "manual" ( bucată cu bucată ) de către Admine ( care sunt doar 2 ) şi, probabil că, în acea perioadă, au fost foarte MULTE răspunsuri zilnic...

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Au fost in mini vacanta si abia au revenit.
Asa ca, ai rabdare si se va rezolva.
Daca doresti un raspunspe placul tau, trimite un mesaj adminilor.
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

| sappy a răspuns:

Probabil pentru ca, adminele au fost in vacanta si nu s-au putut verifica raspunsurile!

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Au fost in mini vacanta