| vocea a întrebat:

Salut, stie careva daca titlul de campion al zilei mai apare pe profil, ma refer daca castigi acum titlul de campion mai apare ziua in care ai iesit campion?, as dori sa imi explice careva noul format daca se poate, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Cred ca acum poti sa vezi campionii zilei doar la sfarsitul lunii si este lista completa cu primii 3 in fiecare zi de la prima zi din luna pana in ultima.

| vocea explică (pentru Niklauss):

Da, mi se pare ceva neregula am vazut campionii pe luna octombrie daca nu ma insel, oricum crezi ca va mai aparea la profil? titlul de campion al zilei adica cu ziua castigatoare? mult succes vad ca asta vrei sa faci azi sa castigi.

| Niklauss a răspuns (pentru vocea):

Mersi, chiar vreau sa ajung campionul zilei, de cand s-a bagat sistemul asta am vrut asta dar nu am fost mult timp inactiv si nu prea am avut nici timp si acum incerc sa profit de timpul liber. Daca nu se pune nimeni serios pe raspuns intrebari cred ca o sa reusesc. xD

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu se mai acorda.
Dar a fost inlocuit cu,, magazinul de premeii.Practic daca ai raspunsuri ce sunt remarcate de editori si strangi sufiicente monede ai sansa sa-ti alegi un premiu din acel magazin.
https://www.tpu.ro/ce-este-nou/#monedele-tpu
Eu zic ca mult mai avantajos decat sa astepti tragerile la sorti lunare care se fac de 2-3 ori pe an

| Edisor27 a răspuns:

Habar-n-am ca si eu ieri am fost pe locul 1 ..si nu imi apare ca am mai fost

| mariesprouse a răspuns:

Da, nu stiu daca tu poti vedea dar eu daca intru pe profilul tau apare pe langa "raspunsuri date" si altele sectiunea "Campionul zilei" iar atunci cand dai click iti da zilele in care ai fost campion.

| vocea explică (pentru mariesprouse):

Da exact la acele zile ma refer, am mai castigat titlul de cateva ori crezi ca va aparea si acele zile in noul format?

| mariesprouse a răspuns (pentru vocea):

Apar, sunt toate zilele in care ai fost campion de cand ai contul

| vocea explică (pentru mariesprouse):

Vreau sa stiu daca mai apar si cele care inca nu au aparut

| mariesprouse a răspuns (pentru vocea):

Cred ca or sa apara mai tarziu