| adeliin99 a întrebat:

Cat timp dureaza titlul de "campion al zilei"?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Campion esti doar pe durata acelei zile -24 de ore dar o sa-ti ramana amintire un badge special ce o sa-ti apara sub poza de profil atunci cand raspunzi, asa cum am si eu. Daca esti campionul zilei intr-o zi o sa primesti un badge "de bronz, cred" asa cum am si eu. Il poti observa sub poza mea de profil.
Succes!

| toleagiulia a răspuns (pentru RainmakerX):

Si castigi ceva in acea zi?

| RainmakerX a răspuns (pentru toleagiulia):

Cum adica? Nu castigi nimic in afara de acel badge si multumirile celor pe care i-ai ajutat doar ca...
"- la finalul fiecarei luni, toti Campionii Zilei sunt inclusi intr-o tragere la sorti. Castigatorul primeste un cadou special gandit pentru el. Asta inseamna ca daca cineva isi doreste sa faca un curs de balet, sa aiba un anume joc sau sa invete sa deseneze, o sa incercam sa ne ocupam de asta happy Dorinta noastra este sa rasplatim implicarea in comunitate intr-un mod personalizat. " Deci ai sansa sa primesti ceva pana la urma, dar nu in acea zi in care ai raspuns.In niciun caz. Raspunsurile sunt verificate manual de admine, pana si badge-ul iti vine dupa o saptamana intrucat unele dintre raspunsurile tale s-ar putea sa nu respecte regulile si sa fie sterse. Cateodata poti sa pierzi acest titlu si la diferente mici de 1 raspuns sau 2.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La ce te referi mai exact?
Eu am castigat in septembrie si vad ca nu a disparut acea "functie" laughing
Cred ca ramane la profil o perioada lunga.ori mereu...
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eşti "Campionul zilei" doar în ziua/zilele respective.
Dar Badge-ul este vizibil permanent!

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......ta-ramane/

http://www.tpu.ro/......campionul/

Toate cele bune!

| Userrr a răspuns:

Probabil pana a doua zi...