| pufulescu a întrebat:

De ce oare ar fi refuzata la publicare o intrebare prin care ma interesez daca exista fete virgine care vizioneaza filme deocheate?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mă mir, fiindcă au fost acceptate, deci aprobate, până și imagini, în care userul și-a pozat zona intimă...
http://www.tpu.ro/......-imi-este/
La naiba, cred că era suficientă o mică descriere, fără să fi fost nevoie de o astfel de imagine. ))
Dar, ca de obicei, deciziile sunt subiective, nu se mai ține cont de regulamentul TPU, care interzice postările cu conținut obscen. :)
Tu, doar ai întrebat, atât. Nu ai făcut nimic rău. Ori, poate s-au supărat, fiindcă nu le-ai arătat și un film! ))

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost raportata de cineva care nu te place.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru ca nu era intrebare, doar o curiozitate. Oricum, daca te consoleza, afla ca sunt sterse si postari mult mai serioase.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cred ca s-a simtit cineva cand vorbeai de fete virgine laughing.

| alexandrualind a răspuns:

Nu prea inteleg de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afli acum daca ai reformulat intrebarea sub forma mascata.Da, sunt fete virgine care seuita la filem deocheate.Nu vreau sa ma uit in istoricul nepoate mele de clasa a 7-a ca ma apuca iar durerea de cap. La varstele astea fetele se joaca cu papusile si inca mai cred in barza. Pardon, se jucau.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă nu a învățat să șteargă istoricul? ))
Da, știu, toți s-au uitat, ori se vor uita la astfel de filme, măcar o dată, din curiozitate. Și băieți, și fete, chiar dacă sunt virgini... Învață teoria.winking

| thatsImperial a răspuns:

Poate că e chestie miștocară pentru unii să-i obscenă. Mie mi se pare normală întrebarea Dl. Pufulescu. :d