| BiuL a întrebat:

Dupa fiecare raspuns dat unei intrebari, sunt chestionata diverse chestii despre aceea intrebare, daca este scrisa corect, daca a fost postata in categoria corespunzatoare etc Dilema mea e urmatoarea: ce sens are sa raspund? Ajuta la ceva, de exemplu la o triere a intrebarilor sau raspunsurile acestea nu vor fi luate niciodata in considerare?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Acel chestionar care apare după fiecare întrebare, este unul care îi ajută pe admini, pentru a muta întrebările la categoriile potrivite, pentru a vedea valoarea întrebărilor şi pentru a vedea cât de corect screm noi, cei de pe TPU. Nu ştiu dacă răspunsurile sunt luate în considerare - acest lucru îl afli direct de la admin pe care poţi să îl contactezi aici http://www.tpu.ro/contact dar ştiu cu singuranţă că nu este obligatoriu să răspunzi acestui chestionar. Dai Back, pur şi simplu, la fel cum fac şi eu;))

| BiuL explică (pentru Maysa):

In general si eu ma duc direct la prima pagina laughing dar ma gandeam ca daca totusi raspund poate ajuta la ceva
merci de raspuns

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Da, raspunsurile pe care voi le oferiti la acel chestionar ne ajuta sa curatam comunitatea, sa eliminam postari sau sa le mutam la categoriile potrivite.

Alexandra - TPU