| Sempay a întrebat:

In ce categorie sar incadra o intrebare pe TPU daca este vorba in mare despre internet?

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Eu zic ca in Conversatii sau Tehnologie pentru ca in conversatii vorbesti cu noi despre Internet iar in Tehnologie pentru ca Internetul apartine Tehnologiei.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tehnologie.

| LTAA a răspuns:

La "Tehnologie".

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Conversatii sau Tehnologie.

| vega358 a răspuns:

Totul despre TPU, si tehnologie

| LTAA a răspuns (pentru vega358):

La "Totul despre TPU", daca nu ti-ai dat seama, se vorbeste despre TPU.

| vega358 a răspuns:

Scuze am crezut ca o intrebare despre TPU

| rememberme24 a răspuns:

S-ar incadra in mai multe categorii:Conversatii, tehnologie, informatii utilitare sau timp liber