| sasa1sasa1sasa1 a întrebat:

Legat de corectiile pe care le faceti, in sprijinul celor care nu vor sa invete limba romana,
cum vi s-ar parea (nu "vi sa-r"), daca aceste texte: http://www.tpu.ro/......-dat-de-o/ nu ar trece de robotel? Pentru a vorbi (si nu a "vb") corect.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Omule, mi-ai luminat ziua. Ai perfecta dreptate. Mai mult de 50% din intrebari sunt scrise gresit si robotelul de multe ori are erori mai mari decat cei ce posteaza.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Desigur e important sa scriem corect gramatical.E POSIBIL sa fie o eroare a robotelului.Te corecteza, si nu te lasa sa postezi pana ce nu scrii corect.
Dar mai important este mesajul....si respectivul sa-si rezolve problema, nu crezi?

| sasa1sasa1sasa1 explică:

Sau poate, "merita" sa-i tinem analfabeti, din oarece interese...
Cum era aia? Un popor incult, e mai usor de manipulat. Nu-i asa?

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Ia uite, al dracului robot, pe mine ma coreteaza cu "merita" si "se" "merita" dar aici, nu: http://www.tpu.ro/......pe-s3-neo/
Deci, interesul... am dreptate!